Nieuws

Mobiele grofvuilinzameling

Het nieuwe college van Schiedam zet in op een schonere stad. Als één van de onderdelen hiervan zal Irado, in opdracht van Gemeente Schiedam, experimenteren met de uitbreiding van de grofvuilavonden. Deze mobiele grofvuilinzameling is al bekend in Schiedam Oost en er worden nu extra locaties toegevoegd in o.a. onze wijk Schiedam-Noord. Hier kun je je grofvuil gescheiden inleveren.

Lees er hier meer over

Verslag ALV 2023 is beschikbaar

Het verslag van onze ALV van 11 april 2023 is gereed en staat op de site. U kunt het verslag vinden in de rubriek Ledenvergadering.

Jaarverslag 2022

Het jaarverslag van 2022 staat op de website. Hierin vindt u ook de jaarrekening van 2022 en de begroting over 2023.
Klik hier om het jaarverslag te bekijken.

Bewoner aan het woord
Nextdoor, haal meer uit je buurt

Mobiele grofvuilinzameling

Het nieuwe college van Schiedam zet in op een schonere stad. Als één van de onderdelen hiervan zal Irado, in opdracht van Gemeente Schiedam, experimenteren met de uitbreiding van de grofvuilavonden. Deze mobiele grofvuilinzameling is al bekend in Schiedam Oost en er worden nu extra locaties toegevoegd in o.a. onze wijk Schiedam-Noord. Hier kun je je grofvuil gescheiden inleveren.

Wat kun je tijdens deze grofvuilavonden inleveren?

Al je grofvuil wat te groot is voor de afvalcontainers, maar waar je ook niet direct een grofvuilafspraak voor inplant of voor naar de milieustraat rijdt. Zoals bijvoorbeeld een (kapotte) stoel, (kapotte) stofzuiger, wasmand, oude föhn, parasol of kinderwagen.

Waar en wanneer staat de mobiele grofvuilinzameling?

Hieronder kun je de inzamellocaties en -tijden vinden.
Let op: deze locaties en tijden zijn nog niet definitief, en kunnen op basis van input uit de wijk wijzigen. Raadpleeg daarom altijd de website van Irado voor de meest actuele informatie.

Op onderstaande data staat de mobiele grofvuilinzameling van 16:00-18:00 op het Bachplein

  • 22-06-2023
  • 20-07-2023
  • 21-08-2023
  • 21-09-2023
  • 19-10-2023

 

Zie verder: www.irado.nl/mobiele-grofvuilinzameling

Agenda

Geen evenementen.

Irado, ophaalschema

Hoofdsponsor website:

Website sponsored door Webspresso, Bureau voor Internetcommunicatie